Remi Rijeke i Dinama na Rujevici –

Por um escritor misterioso

Descrição

U derbiju 15. kola SuperSport HNL-a Rijeka i Dinamo su pred 8.108 gledatelja na Rujevici odigrali 2-2. Dinamo je vodio 1-0 i 2-1, ali se Rijeka oba puta vratila za konačnih 2-2. Dario Špikić je doveo Dinamo u vodstvo u 41. minuti, izjednačio je Lindon Selahi u 53. minuti, da bi Dino Perić u 81. […]
Strukan sudi sraz Rijeke i Dinama na Rujevici
Dinamo objavio priopćenje u kojem demantira da je htio dovesti sportskog direktora Rijeke - Novi list
Slobodna Dalmacija - # NK Rijeka
HNL- 15. Kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.11. 17:30h, stadion Rujevica - ZonaDinamo
FOTO] Remi na Rujevici: Rijeka - Osijek 1:1
Hajduk danas od 18 sati igra protiv Rijeke na Rujevici! • HNK Hajduk Split
Dinamo slavio protiv Rijeke u derbiju kola na Rujevici (1:2) - Večernji.hr
Rijeka na Rujevici pobijedila Goricu sa 2-0
HNL: Dinamo bez problema protiv Istre 1961, remi Lokomotive i Gorice
Spektakl na Rujevici: Remi Rijeke i Intera na terenu, pobjeda humanog srca za riječku udrugu DIRA! - MojaRijeka
Rijeka i Dinamo bez pobjednika, najviše se okoristio Hajduk - Dalmacija News
Rijeka - Gorica: Novi derbi nakon šokantnog poraza od Dinama, može li se Gorica vratiti dobrim rezultatom na Rujevici? - : Najnovije vijesti, analize i informacije
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)